Drogi uczestniku!

Podczas warsztatów chcę stworzyć Ci przestrzeń do poznania 17 zasad i doświadczania tego co niesie ze sobą proces tworzenia.  Będę Ci towarzyszyć i wspierać swoją energią, a Ty  staniesz się Twórcą nie tylko swojego obrazu, ale również swojego życia. I chociaż myślisz, że będzie to trudne, bo nigdy nie malowałeś/łaś, to uczestnicząc w tych warsztatach otworzysz swoje serce i  zobaczysz świat w innych barwach, bardziej wyrazisty, jasny i żywy.

Warsztaty Vedic Art mogą być organizowane w formie stacjonarnej, bądź wyjazdowej  ( plener pięciodniowy) . Składają się z dwóch części  I i  II stopnia, każdy z nich zajmuje ok. 30 godzin. Uczestnik może skorzystać z I a następnie II stopnia. Warsztaty są prowadzone w różnym systemie, najczęściej w systemie weekendowym, są dzielone na dwa weekendy każdy po 15 godzin.

Dzieci uczestników kursu w wieku od 12 do 16 lat mogą brać udział bezpłatnie w zajęciach pod warunkiem, że dziecko jest nieuciążliwe i posiada własną wyprawkę malarską. Ostatniego dnia kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie, bądź dyplom ukończenia warsztatów.

Osoby, które ukończyły II stopień Vedic Art lub kurs nauczycielski mogą ponownie uczestniczyć po kosztach organizacyjnych.

WARSZTATY  VEDIC ART " MALOWANE SERCEM "

I, II stopnia

- prowadzi Izabela Zajączkowska

 

... oferta w przygotowaniu


Najważniejszym zadaniem Vedic Art jest rozbudzenie w uczestnikach wewnętrznej siły kreacji poprzez twórczość. Sztuka Wed opiera się na spontanicznym rysowaniu  lub malowaniu gdzie nie ma znaczenia technika lecz to czego doświadczamy. Uczestnik przy użyciu 17 zasad - słów kluczy zostaje wprowadzony w swój wewnętrzny , indywidualny świat. Zdaniem Curta Kallmana ( twórcy metody ), każdy człowiek ma w sobie całą potrzebną mu wiedzę, niczego nie musi się uczyć, ale jedynie przypomnieć sobie to co zapomniał w procesie reinkarnacyjnym.

Co zyskasz dzięki Vedic Art:

Radość z bycia twórczym

Przebudzenie swojego serca

Odzyskasz wrodzoną kreatywność

Pozbędziesz się swoich blokad, lęków i ograniczeń

Wyrazisz swoją indywidualność

Staniesz się bardziej świadomy

Ważne informacja:

Warsztaty te, są zarówno dla tych  uczestników, którzy zaczynają I stopień oraz dla tych, którzy już poznali tą metodę i chcą kontynuować II stopień. Obydwa stopnie odbywają się w tym samym czasie.

Ważne jest aby każdy uczestnik był wyposażony w odpowiednie materiały: szkicownik, ołówek, temperówkę, suche pastele, farby akrylowe, pędzle, płótno lub/i podobrazia ( różne wielkości), koraliki, brokaty…, fartuch ( w celu zabezpieczenia ubrania ), można również zabrać coś do notowania.

Będzie możliwość zakupienia materiałów malarskich na miejscu. Koszt zestawu malarskiego ok. 150 zł.

 

Czas trwania zajęć: 10 - 18 , z przerwą na obiad ( nie jest wliczony w cenę warsztatu ).

Koszt warsztatu wynosi: 670 zł ( cały jeden stopień ok. 30 godz, dwa weekendy ). Cena za jeden weekend wynosi 335 zł ( cena nie obejmuje materiałów malarskich ).

Podczas warsztatów jest przewidziany drobny poczęstunek ( kawa, herbata, ciasteczka ).

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie, bądź dyplom ukończenia kursu.

Aby zapisać się na warsztaty, należy zgłosić chęć wzięcia udziału  mailowo - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. a następnie wpłacić 200 zł zaliczki, najpóźniej na 7 dni przed wyznaczonym terminem. Numer konta zostanie podany w mailu.

Serdecznie Zapraszam:)

Izabela Zajączkowska